IPL epiláciaPigmentové zmeny pokožky
Správne zvolená vlnová dĺžka svetla IPL zasahuje cieľ - melanín v škvrnách. Behom niekoľko tisícin sekundy je tento cieľ zohriaty a zničený.
 
PhotonJet IPL
obrázok
Vo svete z roka na rok dynamicky vzrastá počet kozmetických a zdravotno - estetických zákrokov. Z toho zhruba 60% tvorí počet estetických zákrokov vykonaných  svetelnou technikou IPL, alebo neinvazívnym laserom. Výskum a rozvoj za uplynulé roky v oblasti svetelných technológií otvoril cestu novým možnostiam ich využitia estetike. Generácie zariadení IPL (Intense Pulsed Light)  a lekársko - estetické  zariadenia sa neuveriteľne rýchlo zdokonaľujú tak v oblasti  kvality účinkov, ako aj z hľadiska ich bezpečnosti.

PhotnJet je zariadenie III. generácie IPL zariadení, ktoré fungujú na základe selektívnej foto termolýzy. To znamená, že krátky, ale vysoko energetický svetelný impulz sa v melaníne chĺpku (alebo iného pohlcovača energie, ako napr. chromofór, pigmentové škvrny, či oxy-hemoglobín v metličkových cievach), mení zo svetelnej na tepelnú energiu. Týmto zahriatím likviduje chĺpok, alebo inú cieľovú štruktúru v závislosti od aktuálnych nastavení prístroja. Samozrejme pri tomto procese nesmie dochádzať k poškodeniu pokožky.

Zariadenie PhotonJet IPL sa vyznačuje zvýšenou účinnosťou (50 J/cm2), výkonnosťou a bezpečnosťou pri samotnej ochrane pokožky. Vďaka týmto parametrom sa môže vysoko efektívne využívať i pri odstraňovaní svetlých chĺpkov, o ktorých vieme, že neobsahujú toľko melanínu, ako tmavšie.

Ponuka pre kozmetické salóny
Možnosť prenajatia služieb IPL prístroja PhotonJet. Kontaktujte nás.